logo

Setting up accessibility

Text size

Other

The distance between letters

The color of the site

Donate

Sergey Shcherban

Sergey Shcherban

Sergey Shcherban

Fundraising specialist

Фандрейзер, молодіжний працівник та фасилітатор з 6-річним досвідом роботи у громадському секторі в сфері молодіжної політики. Він успішно реалізовує різноманітні освітні, молодіжні, соціальні та  кіберспортивні проєкти.


Сергій спеціалізується на партнерствах між бізнесом, громадськими організаціями та різними спільнотами. Він вірить у принцип "Думай глобально - дій локально" і вважає, що спільна робота та співпраця можуть допомогти втілити цей принцип. Сергій також надає консультації та менторський супровід організаціям у реалізації фандрейзингу в їхній діяльності.


У своїй ролі фахівця з фандрейзингу, Сергій працює над створенням партнерств, що допоможуть відкривати нові горизонти та можливості. Він розуміє важливість співпраці і вміє знаходити спільні інтереси для співробітництва.


Також Сергій Щербань є молодіжним працівником, ФРІшником, менеджером з партнерств в ГО ‘‘ENGin’’ та членом молодіжної ради UNICEF Україна 2023/24.


Має 6 річний досвід у залученні ресурсів на освітні, молодіжні та соціальні проєкти. Співпрацював з такими компаніями, залучаючи їх до молодіжних,освітніх,соціальних та кіберспортивних проєктів: 

“АТБ”, “ГАЛИЧИНА”, “Galicia”, “HARVEST”, “Карпатська Джерельна”, “НАШ ФОРМАТ””, Pronto Pizza”,”weplayesports”, “Realme”, “Morning Star”,”Smart Cinema”, “Сумна Вівця”, “Biscotti”, “FIZI”, “GAVRA”, “Bacara”.


Поза діяльністю організацією займається проведенням тренінгів та менторством молодіжних організацій,ініціативних груп з питань фандрейзингу, грантрайтингу, створенням молодіжних просторів та молодіжної роботи.

Upcoming meetings

    Up